Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 Rosme

Chcete poznat vskutku nevšední značku? Poznejte tedy Rosme. Tato značka spodního prádla z Rigy v Litvě má za sebou již víc než šedesátiletou historii a i po takové době má, co říct. Rosme je velmi úspěšnou módní firmou v celosvětovém měřítku. Rosme nabízí prádlo jak těhotenské, tak i sportovní, základní (tedy hladké a bezešvé prádlo), nechybí zde ani košilky a župánky, stahovací spodní prádlo a plavky. Pro spodní prádlo této značky je typická pestrost, a proto zde naleznete nejen hladké jednobarevné spodní prádlo, ale i bohatě zdobené prádlo krajkami, výšivkami a mašličkami, rovněž v nabídce nechybí ani prádlo, jež svůj design opírá hlavně do zajímavě tištěného dezénu. 

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.