Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů
  1. Titulní strana
  2. Dropshipping - přeposílání objednávek

Dropshipping - přeposílání objednávek

 Dropshipping - přeposílání objednávek

 

Chtěli byste mít eshop s nabídkou podobné naši, ale nechcete investovat do zboží? Nechcete se zaměřovat na logistiku zboží, komunikaci se zákazníkem a Vaše hlavní krédo je internetový marketing?

 

Naimportujte si naše zboží! Dodáme Vám veškeré potřebné data. Vy se pouze soustřeďte, abyste získávali objednávky, my se postaráme o zbytek.

 

Chcete více informací? Pošlete nám email na info(zavinac)amoresa.cz s požadavkem na více info k dropshippingu. Budeme také rádi, když nám napíšete něco o sobě.

 

Budeme se těšit na spolupráci

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.