Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 La Decollette

představuje zcela inovativní řešení tam, kde chcete získat krásný zcela hladký dekolt (bez vrásek). Jde o noční podprsenku, která v průběhu noci bojuje proti vzniku vrásek. Již za jednu noc budete ohromeni jejím účinkem. Optimální efekt tato atestovaná a otestovaná podprsenka slibuje po patnácti dnech. Podprsenka je vhodná i po operaci prsou, kdy ženy potřebují dosáhnout ještě většího komfortu. Tyto podprsenky jsou vyráběny v rozličných moderních designech.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.