Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 Frigo

Pakliže chcete vskutku něco výjimečného, kupte si spodní prádlo značky FRIGO. Čím se toto spodní prádlo liší od těch ostatních? Pánské prádlo FRIGO vytvořil Peter Södeström, který vyvinul trenky se speciální kapsou umístěnou na vnitřní straně. Do této kapsy muž vloží své poklady a ty budou po celou dobu nošení chovány pěkně v bavlnce lehce odtaženy od těla. Po celou dobu nošení tohoto pánského spodního prádla bude mužská chlouba pohodlně zafixována na jednom stabilním místě, a tak muži již nebude hrozit žádné nepříjemné otlaky a otírání. Toto jedinečné pánské prádlo muži tedy ocení nejen pro vysoký komfort, ale rovněž proto, že s ním můžete předejít celé řadě hygienických problémů. FRIGO je tak synonymem pro moderní pánské spodní prádlo, které přináší zdraví, pohodlí, luxus a styl.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.