Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 

Funkční prádlo

Funkční prádlo nemá ani tak roli estetickou, jakože má splňovat nějakou důležitou funkci. Ponejvíce si v poslední době dáváme funkční prádlo do spojitosti s termo prádlem, ve skutečnosti je však tato kategorie mnohem širší. Funkční prádlo je i těhotenské prádlo, prádlo pro kojící matky, stahovací spodní prádlo, anticelulitidní prádlo, hubnoucí prádlo, a také opticky zmenšující spodní prádlo. Všechny tyto druhy spodního prádla u nás na Amoresa.cz naleznete a dovolíme si říci, že jde nejen o funkční prádlo, ale i kvalitní a pěkné prádlo. Vyberte si přesně takové, jaké potřebujete.

 

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.