Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 Huit 

Značka Huit reprezentuje avantgardní spodní prádlo plné kreativity a originálních nápadů. V nabídce má nejen spodní prádlo, ale i plavky a kombiné. Prádlo je dále děleno do několika dalších kolekcí – glamorous, graphics, fashion a essentials. Glamorous je moderně pojaté prádlo s francouzským nádechem, jež je plné krajek, tylu a průhledného materiálu. Podprsenky v tomto stylu často nejsou ani nikterak vyztuženy. Nechybí zde i podvazkové pásy. Graphics je moderní strukturované vzorované dámské spodní prádlo bez výztuže, které je vhodné ke každodennímu nošení. V kolekci Fashion naleznete dívčí sportovní designové prádlo s kosticemi i s částečnou výztuží. Essentials nabízí naprosto jednoduché stylové spodní prádlo ve vintage svůdném stylu. Všechno toto krásné prádlo z kvalitních látek naleznete na Amoresa.cz

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.