Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 Princess

Princess je kanadskou značkou stylového spodního prádla evropského stylu. Značka vznikla v roce 1999. Firma se specializuje na tvorbu podprsenek s výztuží i kosticemi, které se nebojí ani velkých ňader. Typické pro podprsenky této značky je pestrost, ve své nabídce totiž má jak základní podprsenky, tak i extravagantní kousky, tak i sofistikované a jednoduché modely. Vedle podprsenek Princess nabízí i kalhotky, komplety, body, noční košilky i korzety. Spodní prádlo pro tuto značku navrhují evropští návrháři a jejich prádlo je prodáváno pouze v Kanadě, ale třeba také i u nás.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.