Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

 Jolidon 

Výrobce spodního prádla značky JOLIDON společnost založil v roce 1993 v Rumunsku. Dnes je JOLIDON jedním z předních evropských výrobců spodního prádla. Pro tuto značku je charakteristické to, že prádlo této značky se vyrábí za užití těch nejmodernějších technologií a moderního designu. Jolidon vytváří celou řadu různorodých kolekcí spodního prádla a ve své nabídce má i plavky. Vyberte si z jejich svůdných kolekcí plné elegance, vintage kolekcí, kolekcí s moderním jedinečným designem, svatební prádlo a další prádlo pro rozličné ženy v různém věku.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.