Prosím o vyčkání, vyhledávám pro Vás z více jak 20 tisíc produktů

Corin 

Corin - Značka CORIN byla založena v roce 1996. Firma se specializuje na produkci spodního prádla i plavek. Rovněž i CORIN každý rok vytváří hned několik kolekcí. Kromě těchto kolekcí má CORIN i několik módních linií – módní a klasickou. Toto prádlo se skládá z krásných kousků zdobených tylem, jemnou krajkou a bohatou výšivkou. Podprsenky jsou s kosticemi, vyztuženy i bez výztuže. Vedle klasického spodního prádla CORIN nabízí rovněž kolekci nočního spodního prádla, které se skládá z velice příjemného na omak a vysoce komfortního nočního prádla (komplety, pyžama, košilky a nočních kabátků). Nabídku tohoto stylového spodního prádla naleznete i v našem eshopu na Amoresa.cz.

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.